Gwarancja bezpieczeństwa

Fotoflirt to gwarancja bezpieczeństwaBezpieczne randki w internecie

Darmowy serwis randkowy fotoflirt.pl to jedyny serwis w sieci, który daje ci najwyższa  gwarancję bezpieczeństwa. Gwarancja bezpieczeństwa to u nas oczywistość. Dzięki naszej kontroli autentyczności nie musisz obawiać się przykrej niespodzianki podczas ewentualnej randki. Gwarantujemy ci, że osoba po drugiej stronie monitora, zawsze jest tą samą osobą, za którą się podaje! Każde nowe konto jest manualnie sprawdzane przez nasz zespół redakcyjny. Rejestrując sie na fotoflirt.pl musisz potwierdzić swoją tożsamość. Dzięki temu nie spotkasz u nas kont fikcyjnych ani oszustów i nie musisz zadręczać się myślami, czy osoba którą właśnie poznałaś/poznałeś na naszym portalu, jest naprawde tym za kogo się podaje. Jesteśmy jedynym portalem randkowym, który został oceniony celująco przez prestiżowy „Safer Dating”. Do tej pory zaufało nam już 2 miliony użytkowników,  a każdego dnia dołącza do nich 2 000 nowych. Mamy nadzieje, że nasze argumenty przemawiają również do ciebie i w niedługim czasie staniesz się członkiem naszej nieustannie rozrastającej się społeczności.

 

Na co musisz zwracać uwagę

Mimo, iż dbałość o twoje bezpieczeństwo podczas flirtowania online to nasz priorytet, a cały zespół dokłada codziennie wszelkich starań żeby niwelować czyhające na ciebie zagrożenia, sam również musisz mieć na uwadze twoje bezpieczeństwo. Stroń od natarczywych użytkowników i pod żadnym pozorem nie podawaj nieznajomym twoich prywatnych danych! Szczególnie na naszym czacie randkowym, gdzie Twoje dane może przeczytać więcej użytkowników. Dopiero kiedy znasz kogoś dłużej lub spotkaliście się być może już na żywo, jesteś w stanie mniej więcej ocenić czego się możesz po danej osobie spodziewać. To ty decydujesz o tym czy podasz komuś swój numer telefonu lub adres email. Pochopne działanie bywa często zgubne, zachowaj więc minimum ostrożności. Nie przelewaj nikomu żadnych pieniędzy! Nie ważne jakich argumentów używała by dana osoba byś przekazała/przekazał jemu/jej pięniądze pamiętaj, że takie osoby są świetnymi aktorami i najczęściej chodzi w takich przypadkach o oszustwo. Jeżeli spotkasz się z taka formą  próby wyłudzenia pieniędzy niezwłocznie zgłoś to naszym pracownikom! Informacje kontaktowe znajdziesz na naszym darmowym portalu randkowym fotoflirt.pl w zakładce Kontakt.

 

Jak uchronić się przed oszustem

Oprócz wyżej wymienionych rad, postaramy się przedstawić ci kilka innych sposobów jak sam możesz zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci. Właśnie poznałaś/poznałeś na Fotoflirt.pl osobę, z którą dobrze się dogadujesz i chciałabyś/chciałbyś poznać jego/jej głos, uważasz jednak, że jest jeszcze za wcześnie by podać mu swój numer telefonu? Kup po prostu drugą kartę prepaid do twojego telefonu i przekonaj się czy także podczas bezpośredniej rozmowy nadal będziecie rozumieli się tak dobrze. Uważaj na krótkie numery telefonów! W takich przypadkach może chodzić o pułapkę i ewentualna rozmowa może kosztować cię więcej niż zwykle. Załóż dodatkowy adres email, aby twoja główna skrzynka pocztowa nie była zaśmiecana przez nieznane maile.

 

Tagi: , , , ,

Randkowe ABC: strona główna