Randka - Czat - Miłość

 • Bezpłatne pisanie wiadomości
 • Wszystkie profile ze zdjęciem
 • Dziennie 2.000 nowych singli

Prosty sposób na szczęście

Zarejestruj się za darmo


Zarejestruj sie - bezplatnie

W ramach bezpłatnej rejestracji otrzymasz od nas regularnie maile z propozycjami potencjalnych partnerów oraz ofertami użytkownictwa premium i innych produktów Fotoflirt (w każdej chwili możliwa rezygnacja).


Słownik singla

 1. A
 2. B
 3. C
 4. D
 5. E
 6. F
 7. G
 8. H
 9. I
 10. J
 11. K
 12. L
 13. M
 14. N
 15. O
 16. P
 17. Q
 18. R
 19. S
 20. T
 21. U
 22. V
 23. W
 24. X
 25. Y
 26. Z

A

Anons matrymonialny

Czym jest anons? Anons to wyraz pochodzenia francuskiego, oznaczający ogłoszenie zamieszczane w prasie, ale również i internecie, zawierające dokładny opis oferty, której dotyczy dany anons.

Aplikacja

Co to jest aplikacja? Słowo aplikacja posiada kilka znaczeń. Najczęściej wyraz ten używany jest w kontekście prawnym lub informatycznym. Aplikacja w znaczeniu prawniczym określa praktykę absolwenta studiów prawniczych i ma na celu przygotowanie aplikanta do samodzielnego wykonywania zawodu.

Astrologia

Czym jest astrologia? Astrologia (z gr. αστρολογία = άστρον + λόγος, dosłownie nauka o gwiazdach) jest systemem wiedzy zajmującym się badaniem korelacji ciał niebieskich i zakładającym ich wpływ na losy człowieka oraz wydarzenia na Ziemi.

B

BDSM

Co to jest BDSM? BDSM to skrótowiec  pochodzący od angielskich słów bondage & discipline, czyli zwiazanie i dyscyplina oraz domination & submission, czyli sadyzm i poddanie.

Blog

Czym właściwie jest Blog? Blog (nie mylić z blog 27) to strona internetowa zawierająca chronologicznie uporządkowane wpisy, których autorem jest właściciel bloga. Można stwierdzić, że blog to rodzaj dziennika internetowego.

C

Czat

Co to jest czat? Czat to wyraz pochodzenia angielskiego (chat) i oznaczający rozmowę, powagędkę. Używana jest również angielska pisownia „chat”. W przypadku czata chodzi jednak o słowo pisane, a nie jakby to mogło sugerować tłumaczenie mówione.

Czat bez rejestracji

Czym jest czat? Czat to forma komunikacji w internecie, która odbywa się w czasie rzeczywistym i możliwa jest między większą liczbą użytkowników równocześnie. Czat to serwis internetowy, którego operator udostępnia swoim klientom (użytkownikom) odpowiednią platformę, wraz z modułem profilowym oraz kokpitem użytkownika, za pomocą których możliwe jest porozumiewanie się  z innymi, korzystającymi z czata użytkownikami.

Czat randkowy

Co to jest czat randkowy? Czat randkowy to czat stworzony specjalnie dla ludzi pragnących nawiązać nowe znajomości, poznać partnera lub po prostu luźno poflirtować. Zaletą takiego czatu jest fakt, iż podczas rozmowy można pozostać anonimowym i dzięki temu flirtować z innymi użytkownikami czatu randkowego bez obaw i jakichkolwiek zobowiązań.

D

Darmowy portal randkowy

Darmowy portal randkowy? By w dzisiejszych czasach znaleźć w internecie darmowy portal randkowy trzeba się nieźle naszukać. W internecie nie brakuje ofert przeróżnych darmowych serwisów randkowych obiecujących złote góry.

Darmowy serwis randkowy

Czym jest darmowy serwis randkowy? Darmowy serwis randkowy to portal społecznościowy umożliwiający osobom samotnym, tzw.singlom, poznanie partnera. Darmowy serwis randkowy nie różni się za bardzo od darmowego portalu randkowego.

Depilacja

Co to jest depilacja? Depilacja to zabieg kosmetyczny polegający na usunięciu owłosienia z różnych części ciała poprzez wyrywanie go. Istnieje wiele metod depilacji, w zależności od miejsca, z którego włosy miałyby zniknąć, jak i potrzeb danej osoby.

E

Emoty

Co to są emoty? Emoty, inaczej emotikony, emotki, emotkikonki, lub po prostu obrazki, to wyraz pochodzązy  z angielskiego (emoticon) i oznaczający uśmieszek, nazywany często również buźką (smile, smiley).

Erotyka

Co to jest erotyka? Erotyka to pojęcie znacznie wykraczające poza ramy seksu i seksualności, bowiem obejmuje swym znaczeniem wszelkie wymiary seksualności, tzn. biologiczny, psychologiczny, społeczny i kulturowy.

F

Flirt

Co to jest Flirt? Flirt to sposób komunikowania dwoje osób, polegający zazwyczaj na prowadzeniu zalotnych rozmów i czynieniu kokieteryjnych gestów, w celu zwrócenia na siebie uwagi płci przeciwnej, zaimponowania jej, czy poderwania.

Flirt online

Czym jest flirt online? Flirt to specyficzny sposób komunikowania dwoje osób, polegający na zalotnych gestach i rozmowach oraz mający na celu zwrócenie na siebie uwagi i poderwanie drugiej osoby.

Forum

Co to jest forum? Forum jest to działające na zasadzie grup dyskujsyjnych miejsce w wirtualnym świecie internetu, w którym osoby o podobnych zainteresowaniach wymieniają się informacjami i własnymi spostrzeżeniami na dany temat oraz poglądami.

Forum dla singli

Czym jest forum dla singli? Forum to funkcjonujące na zasadzie grup dyskujsyjnych miejsce w wirtualnym świecie internetu, w którym osoby o podobnych zainteresowaniach, poglądach lub potrzebach dyskutują na dany temat.

G

Gwarancja bezpieczeństwa

Bezpieczne randki w internecie Darmowy serwis randkowy fotoflirt.pl to jedyny serwis w sieci, który daje ci najwyższa  gwarancję bezpieczeństwa. Gwarancja bezpieczeństwa to u nas oczywistość.

H

Hormony

Co to są hormony? Hormony są substancjami chemicznymi, wytwarzanych w gruczołach lub tkankach układu hormonalnego. Hormony mają silne pobudzające lub hamujące działanie na procesy biochemiczne organizmu.

Horoskop

Co to jest horoskop? Horoskop jest dziedziną astrologii. Horoskop to zapis położenia ciał niebieskich podczas naszych urodzin. Prawdziwy horoskop nie ma więc nic wspólnego z przepowiedniami zamieszczanymi pod tą samą nazwą w wielu czasopismach.

Horoskop partnerski

Czym jest horoskop partnerski? Horoskop partnerski, to generalnie rzecz ujmując horoskop traktujący o związkach i relacjach partnerów w nich panujących. Horoskop partnerski może nam wiele powiedzieć  o naszym ogólnym podejściu do związków, traktowaniu przez nas płci przeciwnej i naszych oczekiwaniach wobec niej.

I

Internet

Co to jest internet? Internet jest siecią łączącą komputery z całego świata. Najpopularniejszym protokołem komunikacji jest TC/IP, gdzie każdemu komputerowi podłączonemu do internetu przypisywany jest adres IP, składający się z czterech bajtów, np.

Intymność

Co to jest intymność? Wyraz „intymność” pochodzi od łacińskiego słowa intimus, co oznacza wewnętrzny, najgłębszy. Intymność jest indywidualną sferą w życiu każdego człowieka, do której dostęp mają tylko najbliżsi i osoby zaufane.

K

Kamasutra

Co to jest kamasutra? Kamasutra to traktat o sztuce miłości autorstwa indyjskiego mędrca Watsjajany, który żył najprawdopodobniej pomiędzy I a IV wiekiem n. e. Kamasutra dogłębnie analizuje temat współżycia seksualnego i zachowań seksualnych.

Komplement

Co to jest komplement? Komplement to zwrot grzecznościowy pozytywnie wartościujący rozmówcę i mający na celu sprawienie mu przyjemności. Komplementując kogoś podkreślamy coś, co się nam w tym kimś podoba.

L

Lans

Co to jest lans? Lans to termin slangowy, który zgodnie z nieco zabawną definicją internetową odnosi się do kupowania rzeczy, których niepotrzebujesz, za pieniądze, których nie masz, aby zaimponować osobom, które i tak cię nie lubią.

Live czat

Co to jest live czat? Live czat to rodzaj usługi internetowej, która umożliwia internautom kontakt online w czasie rzeczywistym. Kontakt ten możliwy jest dzięki aplikacji komunikatora, która nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania na komputerze użytkownika.

M

Małżeństwo

Co to jest małżeństwo? Małżeństwo jest najstarszą instytucją społeczną, kulturowo akceptowanym i prawnie regulowanym dobrowolnym związkiem kobiety i mężczyzny, których określa się mianem małżonków.

Miłość

Co to jest miłość? Miłość to pojęcie tak złożone, tak wielowymiarowe i wieloznaczne, że nie sposób zamknąć jej w jednej stałej definicji. Miłość jest uczuciem, którym darzymy inną osobę lub objekt, pragnieniem szczęścia dla drugiego człowieka.

N

Nowa miłość

Jak znaleźć nową miłość? Jeżeli znudziło Ci się bycie singlem i interesuje Cię nowa miłość, dzięki randkom internetowym możesz znaleźć odpowiedniego partnera. Internet to nie tylko kopalnia wiedzy, ale również skupisko milionów ludzi, wśród których setki tysięcy to single.

O

Ogłoszenia matrymonialne

Czym są ogłoszenia matrymonialne? Ogłoszenia matrymonialne lub inaczej anonse matrymonialne, to rodzaj ogłoszenia, za którego pośrednictwem poszukiwani są partnerzy/partnerki do stworzenia stałego związku.

P

Pierwsza randka

Pierwsza randka to nic strasznego! Spotkałeś(aś) na  Fotoflirt osobę którą chciał(a)byś bliżej poznać? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście umówili się na pierwszą randkę.

Portal randkowy

Co to jest portal randkowy? Wymagająca praca oraz wiele innych obowiązków, które przytłaczają nas każdego dnia, nie pomagają w znalezieniu partnera, bądź nowej miłości. Wielu z nas brakuje na codzień czasu na jakiekolwiek hobby, czy choćby chwilę relaksu, co dopiero na szukanie partnera/partnerki, które nie jest w końcu prostą sprawą.

R

Randki online

Na czym polegają randki online? W dobie internetu oraz nieustannej pogoni za sukcesem zawodowym i dobrami materialnymi, miłość oraz partnerstwo często schodzą na dalszy plan. Wiele osób kształci się i próbuje jednocześnie zdobywać doświadczenie zawodowe, przez co niejednokrotnie cierpi ich życie towarzyskie.

Rozstanie

Rozstanie z partnerem Rozstanie z partnerem nigdy nie jest łatwe ani miłe. Rzadkie są przypadki kiedy oboje partnerzy są jednomyślni co do rozstania i rozstają się w radosnej atmosferze. Najczęściej cierpią oboje lub jedna ze stron.

S

Sylwester dla singli

Sylwester dla singli Jeśli jesteś singlem i nie masz jeszcze planów na sylwestra, nie zwieszaj głowy, ponieważ wcale nie stoisz na straconej pozycji i jeżeli się sprężysz na pewno uda Ci się spędzić niezapomnianego sylwestra w gronie interesujących ludzi.

W

Wakacje dla singli

Wakacje dla singli Jesteś singlem/singielką i zastanawiasz się jak spędzić zbliżające się wakacje? Spokojnie, wakacje dla singli nie muszą oznaczać samotnego przesiadywania przed telewizorem. Wakacje to okres, na który czekałeś/aś z utęsknieniem, nie pozwól więc by czas ten upłynął ci na nudzie.

Z

Związek na odległość

Czy związek na odległość ma sens? Związek na odległość to temat rzeka. Dla jednych konieczność dla innych spośob na życie. Czy związek na odległość ma sens zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i tego jaką osobą jesteś.

Twój portal randkowy

Dzisiaj online:
14.324 z 2 milionów singli
 • Lex***

   

  44 lat

  singiel

   

  Kontaktu: związek

  Miasto: Dobrodzien

 • ber13

   

  52 lat

  singiel

   

  Kontaktu: nieokreślony

  Miasto: Lask

 • Ewu***

   

  50 lat

  inne

   

  Kontaktu: znajomość internetowa

  Miasto: Wroclaw

 • bembol

   

  47 lat

  singiel

   

  Kontaktu: związek

  Miasto: Jelenia Góra

 • miod41

   

  50 lat

  singiel

   

  Kontaktu: związek

  Miasto: Plock

 • tomasz1

   

  54 lat

  singiel

   

  Kontaktu: związek

  Miasto: Wisla

 • MYSZA

   

  54 lat

  samotnie wychowujący(a)

   

  Kontaktu: związek

  Miasto: Kraków

 • maxxx23

   

  49 lat

  singiel

   

  Kontaktu: związek

  Miasto: Tychy

 • Aro***

   

  55 lat

  singiel

   

  Kontaktu: związek

  Miasto: Gorzów Wielkopolski

 • rycho

   

  48 lat

  w seperacji

   

  Kontaktu: nieokreślony

  Miasto: Kozuchów

 • Eva***

   

  49 lat

  przekonaj się

   

  Kontaktu: związek

  Miasto: Bytom

 • kris071

   

  39 lat

  singiel

   

  Kontaktu: nieokreślony

  Miasto: Ciechanów

 • Mar***

   

  44 lat

  singiel

   

  Kontaktu: związek

  Miasto: Warszawa

 • polak

   

  48 lat

  singiel

   

  Kontaktu: nieokreślony

  Miasto: Szczecin

 • Renate031

   

  48 lat

  wdowiec(wa)

   

  Kontaktu: związek

  Miasto: Warszawa

 • kaper

   

  54 lat

  singiel

   

  Kontaktu: nieokreślony

  Miasto: Lask

 • Mar***

   

  43 lat

  inne

   

  Kontaktu: nieokreślony

  Miasto: Poznan

 • romulus70

   

  53 lat

  rozwiedziony(a)

   

  Kontaktu: związek

  Miasto: Bytów

 • Liu***

   

  50 lat

  rozwiedziony(a)

   

  Kontaktu: związek

  Miasto: Warszawa

 • core2duop

   

  53 lat

  rozwiedziony(a)

   

  Kontaktu: związek

  Miasto: Myslowice

 Twoje korzyści

 • Napisz wiadomość
 • Sprawdzone profile
 • Rozmawiaj na czacie
 • Zameczuj
 • Dodaj do faworytów
 

Zarejestruj się


Szybkie wyszukiwanie singli


Jesteś:
Szukasz:
Wiek
od:  do:  
Kraj:
Szukaj