Pierwsza randka

pierwsza randka to zawsze wielka niewiadomaPierwsza randka to nic strasznego!

Spotkałeś(aś) na  Fotoflirt osobę którą chciał(a)byś bliżej poznać? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście umówili się na pierwszą randkę. Pierwsza randka może mieć duże znaczenie dla Waszej dalszej znajomości. To ona decyduje najczęściej o tym czy między Wami zaiskrzy, a Wasza znajomość nie zakończy się na pierwszym spotkaniu. Nie oznacza to jednak, że masz popadać w panikę i zadręczać się myślami typu „jak to będzie”, „co mam na siebie włożyć” lub co gorsza „czy ja mam u niego/niej jakiekolwiek szanse” - gdyby było inaczej, na pewno nie chciał(a)by się z Tobą spotkać. Wrzuć na luz i włącz pozytywne myślenie. Podejdź do całej sytuacji na spokojnie i bądź naturalna(y). Nie staraj się na siłę udawać kogoś innego. Takie próby wyglądają zazwyczaj komicznie i skutkują najczęściej zakończeniem znajomości już po pierwszym spotkaniu. Luz, opanowanie i  pewność siebie to elementy, które zagwarantują miłą atmosferę oraz ciekawą konwersację. Uwierz więc w siebie i niech uśmiech nie schodzi z Twojej twarzy. Bądź sobą, a z pewnością wzbudzisz jego/jej sympatię i  Wasza pierwsza randka zakończy się sukcesem.

 

Gdzie na pierwszą randkę?

Gdzie na pierwszą randkę – to pytanie, które najczęściej pada w kontekście pierwszej randki. Każdemu zależy bowiem na tym by była ona czymś niezwykłym i aby wszystko wyszło jak najlepiej. Miejsce spotkania wbrew pozorom nie odgrywa w tym przypadku decydującej roli. Cóż z tego, że wybierzecie się do odjazdowej restauracji czy najładniejszego parku w okolicy, jeżeli nie będziecie czuli się tam dobrze i będziecie zbyt skrępowani? Komunikacja podczas pierwszej randki to podstawa. Dyskoteka, kino, czy teatr to miejsca dobre na kolejne spotkania lecz zupełnie nietrafione jeżeli chodzi o pierwszą randkę, poczas której powinniście dowiedzieć się o sobie nieco więcej. Rozmowy podczas seansu kinowego, spektaklu czy przy głośnej muzyce są po prostu niemożliwe. Zamiast tego wybierzcie się na spacer po parku, do zoo, spotkajcie w przytulnej knajpce, ciastkarni lub wybierzcie na lodowisko. Wybierz miejsce, w którym obydwoje będziecie czuli się swobodnie i mieli możliwość bliższego poznania się.

 

Jak sprawić by pierwsza randka zakończyła się sukcesem?

Aby wywrzeć dobre wrażenie na drugiej osobie musisz pamiętać przede wszystkimo tym, aby zawsze być sobą. Ważne jest również abyś interesował(a) się tym, co dzieje się dookoła Ciebie. Oglądaj wiadomości, czytaj książki i prasę, odwiedzaj muzea i uczestnicz w różnych wydarzeniach kulturalnych. Dzięki temu będziesz osobą potrafiącą zabrać głos w każdym temacie oraz sam będziesz potrafił(a) nawiązać ciekawą rozmowę. Zadbaj o swoją tężyznę fizyczną. Osoby regularnie uprawiające sport nie tylko mają mniej problemów zdrowotnych, ale również atrakcyjne sylwetki i dobre samopoczucie. Nie bądź zbyt natrętny(a) ani nieśmiały(a). Jak we wszystkim, również podczas pierwszej randki ważny jest umiar i wyczucie. Jeżeli jesteś mężczyzną nie zapomininaj o dobrych manierach. Otwieranie kobiecie drzwi, podsuwanie krzesła, podawanie płaszcza to mus nie tylko podczas pierwszej randki, ale i w codziennym życiu. Jeżeli jesteś kobietą bądź tajemnicza i nie odkrywaj od razu wszystkich kart. Pamiętaj, że pierwsza randka do niczego nie zobowiązuje, podejdź więc do niej z odpowiednim dystansem. Najważniejsze jest byście się dobrze podczas niej bawili.

Nie masz jeszcze na oku nikogo  z kim mógł(a)byś pójść  na pierwszą randkę? Na co jeszcze czekasz?  Zarejestruj się teraz za darmo na darmowym serwisie randkowym fotoflirt.pl, flirtuj online i nawiązuj nowe znajomości. Na naszym portalu randkowym zarejestrowanych jest już ponad 2 miliony osób. Wśród nich z pewnością znajdzie się ktoś, kto przypadnie Ci do gustu i z przyjemnością wybierzesz się z nim/nią na pierwszą randkę, obojętnie czy będzie ona miała miejsce w realnym świecie czy będzie to randka online!

Tagi: , , ,

Randkowe ABC: strona główna