Flirt

Flirt to ważny element internetowej randkiCo to jest Flirt?

Flirt to sposób komunikowania dwoje osób, polegający zazwyczaj na prowadzeniu zalotnych rozmów i czynieniu kokieteryjnych gestów, w celu zwrócenia na siebie uwagi płci przeciwnej, zaimponowania jej, czy poderwania. Podczas flirtowania ważną rolę odgrywa mowa naszego ciała, czyli elementy takie jak np. mruganie oczami, okazjonalny dotyk, specyficzne gesty, czy kontakt wzrokowy. Nie istnieje sztywna definicja flirtu, która dokładnie określałaby jakie zachowanie należy traktować jako flirt, a jakie nie. Dla jednego flirtem będzie zwykły uśmiech, podczas gdy dla innej osoby jest to zwykle oznaka pogodnego usposobienia drugiej osoby. Naturalnie, ordynarne i nachalne zachowania, próby obmacywania czy natarczywość, podchodzą bardziej pod pojęcie molestowania i z flirtem nie mają za wiele wspólnego. Jak zatem wywnioskować na ile możemy sobie w danej sytuacji pozwolić? Na tym właśnie polega flirt. Flirt to obustronne, delikatne „badanie się”, subtelne igranie z ogniem. Od tego czy flirt zakończymy z poparzonymi rękami lub nie zależy czy niewinny flirt przerodzi się w coś więcej.

 

Flirt w pracy a może flirt online – współczesne flirtowanie

Dawniej flirt był swoistą kokieterią i próbą zwrócenia na siebie uwagi płci przeciwnej, wyrafinowaną grą dwoje osób, pochodzących najczęściej z tak zwanych wyższych sfer i odbywającą się zazwyczaj podczas bankietów i innych uroczystości. Współcześnie flirt rozpowrzechnił się na tyle, iż flirtować możesz praktycznie wszędzie, na ulicy, w sklepie a nawet w pracy. Flirt w pracy jest o tyle niebezpieczny, iż nie każdy szef może tolerować takie zachowania w swojej firmie. Flirt w pracy może poza tym za bardzo odwracać twoją uwagę od twoich obowiązków, co grozi podpadnięciem przełożonemu. Dobrą stroną flirtu w pracy jest to, iż z takiego niewinnego flirtu może narodzić się uczucie, a co za tym idzie poważny związek. Aby stało się to faktem obydwie strony muszą interpretować flirt podobnie. Nie możesz zapominać, że flirt jest zazwyczaj niezobowiązującą zabawą i nie zawsze musi skończyć się związkiem lub w łóżku. Zawsze możecie umówić się najpierw na randkę, by lepiej się poznać. Jeszcze lepszym sposobem będzie randka online lub flirt online, która jest mniej krępująca.

Dzięki rozwojowi internetu współczesne flirtowanie stało się o wiele prostsze. Wystarczy, że wygodnie usadowisz się w fotelu, włączysz komputer i od razu możesz zacząć surfować po naszym serwisie randkowym. Na portalu randkowym fotoflirt.pl zarejestrowanych jest obecnie 2 miliony singli, do 10 000 singli znajduje się równocześnie online, a codziennie dołącza do nas 2 000 nowych użytkowników! Nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz na naszym darmowym portalu randkowym, by niezobowiązująco i całkowicie za darmo flirtować online z innymi singlami.

 

Flirtowanie online – nasze porady

Darmowy serwis randkowy fotoflirt.pl daje ci wiele możliwości flirtowania. Zanim jednak przejdziesz do konkretów, możesz rozejrzeć się w liście online, kto ewentualnie byłby dla ciebie odpowiednim partnerem/odpowiednią partnerką do flirtowania. Jeżeli szukasz osoby o konkretnych cechach, zainteresowaniach, czy miejscu zamieszkania możesz skorzystać z różnych opcji naszej wyszukiwarki. Jeżeli znalazłeś osobę spełniającą twoje oczekiwania napisz do niej lub pozostaw swój ślad na jej profilu, np. w postaci wpisu do ksiegi gości. Nasz darmowy czat, to kolejny sposób w jaki możesz poznać wiele interesujących singli/singielek, miło spędzić czas i poczuć się jak na pierwszej randce. Oprócz standardowego tekstu, podczas używania czata możesz użyć emotikonów, które w bardziej plastyczny sposób wyrażą twoje aktualne samopoczucie i dodadzą ewentualnej rozmowie humoru. Pamiętaj, że flirt to swego rodzaju gra, niewinna zabawa. Wyluzuj się i nie traktuj wszystkiego zbyt poważnie. Bądź kreatywna/kreatywny, a zarazem pełna/pełen klasy i tajemniczości, a na pewno nie będziesz mogła/będziesz mógł narzekać podczas flirtu na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej.

Zarejestruj się teraz za darmo na Fotoflirt.pl i flirtuj z ponad 2 milionami singli i singielek!

 

Tagi: , , , , , , , , , ,

Randkowe ABC: strona główna