Kamasutra

kamasutra to zbiór pozycji seksualnychCo to jest kamasutra?

Kamasutra to traktat o sztuce miłości autorstwa indyjskiego mędrca Watsjajany, który żył najprawdopodobniej pomiędzy I a IV wiekiem n. e. Kamasutra dogłębnie analizuje temat współżycia seksualnego i zachowań seksualnych. Dzieło Watsjajany zawiera zbiór pozycji seksualnych, obrazujący oraz opisujący techniki, a także sposoby i odmiany pieszczot, które mają na celu polepszenie życia seksualnego poprzez potęgowanie oraz różnorodność doznań. W kamasutrze znajdziesz poza tym wiele informacji o typach związków, sposobach upiększania ciała, a nawet na temat historii Indii, gdyż traktat ten zawiera również informacje o prostytucji i jej roli w życiu społecznym tego kraju przed wiekami oraz opisy tradycji małżeńskich z przebiegiem nocy poślubnej włącznie. Kamasutra zawiera odniesienia do natury, porównując mężczyzn do ogierów, byków lub zajęcy, natomiast kobiety do klaczy, słonic czy gazel. Kamasutra składa się z 1250 wersów ułożonych w 36 rozdziałach, dzielących się na 7 następujących części: wstęp, o jedności, o wierności, o żonie, o żonach innych ludzi, o kurtyzanach, o miłości seksie erotyce i intymności.

 

Kamasutra w związku i nie tylko

Jak wspomnieliśmy wyżej kamasutra jest zbiorem ilustrowanych pozycji seksualnych. Generalnie istnieje wiele pozycji w seksie, jednakże  większość z nich można przyporządkować czterem grupom głównym. Są to:

  • pozycje klasyczne, których cechą charakterystyczną jest to, że kobieta znajduje się u góry, a mężczyzna na dole,
  • pozycje siedzące, które posiadają wiele wariantów, a rola mężczyzny i kobiety zmienia się,
  • pozycje stojące, które ze względu na ich niekomfortowość stosowane są stosunkowo rzadko,
  • pozycje od tyłu, które wybierane są najczęściej przez mężczyzn, a ich cechą charakterystyczną jest brak kontaktu wzrokowego oraz głęboka penetracja.

 

Jesteś w związku i pragniesz urozmaicić wasze życie seksualne? Sięgnij po kamasutrę i uruchom twoją wyobraźnię! Kamasutra może zainspirować cię do eksperymentowania i wypróbowywania nowych pozycji, co z pewnością wniesie wiele świeżości do waszego pożycia seksualnego i być może pozwoli wam znowu poczuć się jak za pierwszym razem. Kamasutra zawiera pozycje, które pozwalają dobrze wykorzystać różnice wynikające z wielkości i kształtu ciał oraz narządów obojga kochanków. Pamiętaj jednak, że nie zawsze warto wprowadzać do waszego życia seksualnego diametralnych zmian. Jeśli macie swoje ulubione pozycje miłosne, możecie je ulepszać np. poprzez inną technikę i odpowiednią intymną atmosferę. Wtedy z pewnością Wasze hormony zaczną znowu buzować i pojawi się obustronne porządanie. Nie zapominaj, że seks powinien opierać się na wzajemnej bliskości nie tylko fizycznej, ale przede wszystkim pychicznej.

 

Kamasutra, a bycie singlem

Jeżeli jesteś singlem nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaznajomił się z kamasutrą. Książka ta pomoże ci zrozumieć niektóre zależności wynikające z różnej budowy ciała mężczyzny i kobiety oraz dostarczy wielu informacji na temat życia seksualnego, które będziesz mógl wykorzystać w przyszłości. Jeśli nie możesz się doczekać by zdobytą wiedzą podzielić się z innymi, nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz za darmo na fotoflirt.pl, a może już dzisiaj uda ci się znaleźć partnera/partnerkę, który/która podobnie jak ty spragniony/spragniona jest bliskości drugiego człowieka. U nas możesz flirtować online i umawiać się na randki online z ponad 2 milionami singli z Polski, Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Nie czekaj i otwórz się na innych!

Tagi: , , ,

Randkowe ABC: strona główna