Finde Singles in Lódz

Über 0 Singles in Polska

szukam
w wieku od
  • Bitte auswählen
  • bis 30
  • von 31 bis 45
  • von 46 bis 60
  • ab 61

Poznaj interesujących singli - Lódz:

Zarówno
Tylko mężczyźni
Tylko kobiety
Znajdź więcej singliright-arrow

Single w Twoim wieku - Lódz

Ogłoszenia - Lódz

Na naszym serwisie randkowym fotoflirt.pl znajdziesz mnóstwo sympatycznych mężczyzn singli i kobiet singielek z Polski. Odwiedź Polskę i znajdź miłość swojego życia. Szukasz przygody, flirtu bez zobowiązań, a może stałego związku? Na naszym portalu randkowym znajdziesz to, czego pragniesz."

Zalety portalu Fotoflirt.pl

Bezpłatna i prosta rejestracja

Zalety portalu Fotoflirt.pl

Flirtuj z ponad 4 milionami singli

Single Polska

Łódź

Łódź to jedno z największych i najludniejszych miast Polski. Łódź to miasto przemysłowe i filmowa stolica Polski. Większość powstałych w drugiej połowe XX wieku w Polsce filmów zostało wyprodukowanych w Łodzi. To w tutejszym Studiu Małych Form Filmowych Se-ma-for powstały kultowe seriale dla dzieci takie jak Miś Uszatek, Kot Filemon czy Zaczarowany Ołówek. Tutaj powstał również film Tango, który został nagrodzony w 1982 roku Oscarem – pierwszym dla polskiego filmu. Tutaj kształcą się Państwowej Wyższej Szkole Filmowej i Teatralnej najlepsi filmowcy kraju. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiali tutaj między innymi Andrzej Wajda, Roman Polański, Krzysztof Kieślowski i inni. Wiele zagranicznych firm stawia swoje fabryki w Łodzi. Tutaj powstają produkty marki Gillete, Bosch/Siemens czy Dell. Single z Łodzi nie mogą więc narzekać na brak perspektyw rozwoju i zatrudnienia. Łódź, która kojarzona jest głównie z przemysłem i fabrykami nie jest wcale taka szara jakby się to mogło wydawać. Nie brak tu parków, zabytkowych budowli, romantycznych skwerów. Single w Łodzi mają więc wiele możliwości na zaplanowanie romantycznej pierwszej randki .

Randki w Łodzi to randki o niepowtarzalnym klimacie

Jeżeli chcecie aby Wasza pierwsza randka odbyła się w romantycznej scenerii wybierzcie się do Parku Źródliska. Park ten należy do najpiękniejszych w Polsce i Europie i jest doskonałym miejscem na spontaniczny piknik czy romantyczny spacer. Tutejsza palmiarnia, urokliwe alejki i altanki oraz bogactwo roślin z pewnością stworzą niesamowitą scenerię dla Waszej randki w Łodzi. Jeżeli jesteś więc singlem lub singielką z Łodzi, właśnie w tym miejscu możesz zaplanować Twoją pierwszą randkę. Równie romantyczną propoyzcją jest stare miasto. Stare miasto to nieco spokojniejsza strefa Łodzi, gdzie podczas romantycznego spaceru będziecie mogli skupić się wyłącznie na sobie. Dla osób lubiących zgiełk wielkiego miasta idealnym miejscem będzie łódzka Manufaktura, czyli centrum handlowe, rozrywki oraz kultury powstałe w budynkach należąych niegdyś do fabryk. Tutaj możecie wybrać się do kina, wystawę, zjeść lody lub wspólny posiłek. Jeżeli chcecie romantyczny spacer połączyć z zakupami i romantyczną kolacją na mieście idealną propozycją będzie dla Was ulica Piotrkowska – najdłuższa ulica handlowa w Europie. Znajdziesz tutaj klimatyczne lokale idealne na pierwszą randkę oraz liczne sklepy, po których będziecie mogli buszować po sam świt.

Kulturalna oferta Łodzi – single z Łodzi mogą przebierać w imprezach kulturalnych miasta

Łódź to ośrodek kulturalny, pełen różnego rodzaju imprez muzycznych, filmowych, teatralnych i innych. Imprezy organizowane w Łodzi ściągają do miasta wielu turystów co zwiększa szanse na flirt w Łodzi. W Łodzi odbywają się takie festiwale jak Łódź Design Festival, Festiwal Nauki czy Łódzkie Spotkania Baletowe. Jest to dobry pomysł na oryginalną randkę lub poznanie nowego partnera. Jeżeli jesteś singlem lub singielką i szukasz singli w Łodzi możesz zarjestrować się na naszym darmowym portalu Fotoflirt i szukać singli z Łodzi. Nasza rozbudowana wyszukiwarka z pewnością ułatwi Ci to zadanie. Dzięki nam szybko znajdziesz swoją miłość w Łodzi, z którą będziesz mógł(a) umawiać się na romantyczne randki w Łodzi. Nie zwlekaj, zarejestruj się na darmowym serwisie randkowym Fotoflirt właśnie teraz i znajdź swoją nową miłość w Łodzi.

close

Zarejestruj się teraz, aby odkryć więcej singli.

Bezpłatny dostęp do wszystkich singli