Finde Singles in Gdansk

Über 0 Singles in Polska

szukam
w wieku od
  • Bitte auswählen
  • bis 30
  • von 31 bis 45
  • von 46 bis 60
  • ab 61

Poznaj interesujących singli - Gdansk:

Zarówno
Tylko mężczyźni
Tylko kobiety
Znajdź więcej singliright-arrow

Single w Twoim wieku - Gdansk

Ogłoszenia - Gdansk

Na naszym serwisie randkowym fotoflirt.pl znajdziesz mnóstwo sympatycznych mężczyzn singli i kobiet singielek z Polski. Odwiedź Polskę i znajdź miłość swojego życia. Szukasz przygody, flirtu bez zobowiązań, a może stałego związku? Na naszym portalu randkowym znajdziesz to, czego pragniesz."

Zalety portalu Fotoflirt.pl

Bezpłatna i prosta rejestracja

Zalety portalu Fotoflirt.pl

Flirtuj z ponad 4 milionami singli

Single Polska

Gdańsk

Gdańsk to jedno z najstarszych miast Polski. Jego powstanie datuje się na rok 997, z którego to pochdzą pierwsze wzmianki o Gdańsku, chociaż pierwsze ślady osadnictwa w tym mieście pochodzą z VII wieku. Historia Gdańska jest bardzo burzliwa. Na przestrzeni wieków miasto znajdowało się pod panowaniem różnych władców. Gdańsk jest świadkiem wielu ważnych wydarzeń, istotnych nie tylko z punktu widzenia Polski, ale i świata. Miasto uznawane jest bowiem za symboliczne miejsce wybuchu II wojny światowej oraz początku upadku komunizmu w Europie Środkowej. Gdańsk to przede wszystkim przemysł stoczniowy, portowy, a także elektroniczny i informatyczny. W Gdańsku, na stadionie PGE Arena Gdańsk rozgrywane będą mecze w ramach EURO 2012. Single z Gdańska poszukujące pracy mają zatem w czym wybierać. Gdańsk ze swoim nadmorskim położeniem, wieloma zabytkami oraz niepowtarzalną architekturą przyciąga wiele singli z Polski i innych krajów świata. Jeżeli sam/a jesteś singlem/singielką i chciał(a)byś poznać single z Gdańska możesz zarejestrować się na darmowym portalu randkowym Fotoflirt i znaleźć swoją miłość. U nas możesz korzystać z czata randkowego i wysyłać wiadomości całkowicie za darmo! Dzięki nam randki online w Gdańsku stają się o wiele łatwiejsze. Zapomnij o ogłoszeniach matrymonialnych i weź sprawy w swoje ręce!

Romantyczna randka na plaży? Single w Gdańsku mogą sobie na to pozwolić!

Single w Gdańsku nie mogą narzekać na brak romantycznych miejsc w mieście, idealnych na pierwszą randkę. Ulica Długa i Długi Targ tworzące Traktat Królewski, należą do najpiękniejszych ulic Gdańska. Przy nich znajdują się liczne zabytki jak na przykład słynny Dwór Artusa czy Ratusz Głównego Miasta. Na romantyczne spacery ściągają tutaj nie tylko single z Gdańska, ale również innych miast Polski. Dobrym pomysłem na randkę w Gdańsku jest również Park Oliwski, na terenie którego stoi najdłuższy kościół w Polsce – Katedra Oliwska. Romantyczna randka w Gdańsku to żaden problem. Dzięki nadmorskiemu położeniu miasta single z Gdańska mogą zaplanować randkę na plaży, która liczy sobie 23 kilometry. Dobrym punktem wyjściowym dla takiej randki w Gdańsku może być Latarnia Morska Nowy Port, z której rozpościera się niesamowity widok i która należy do najpiękniejszych latarń morskich Morza Bałtyckiego. Poza tym, czy można sobie wyobrazić romantyczniejsze miejsce na pierwszą randkę niż plaża?

Randki w Gdańsku z kulturą – oferta kulturalna Gdańska

Gdańsk to oprócz licznych kin, teatrów, oper, muzeów czy galerii sztuki również inne wydarzenia kulturalne, znane nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Najstarsza i najsłynniejsza impreza kulturalna w kraju – Jarmark Dominikański, to impreza śiągająca do Gdańska setki turystów. Fakt, że odbywa się zawsze latem, powoduje, że flirtowanie i nawiązywanie znajomości w Gdańsku staje się wtedy o wiele przyjemniejsze. W Gdańsku odbywają się również „Gdańskie Noce Jazzowe”, impreza odbywająca się latem i trwająca trzy dni. Możesz być orginalny/a i zaprosić osobę którą masz na oku na taka impreze muzyczną. Randka na Festiwalu Jazzowym to na pewno nietuzinkowy pomysł i jeżeli ta druga osoba podziela Twoje pasje z pewnością strzał w dziesiątkę. Gdańsk to również Festiwal Gwiazd. Single z Gdańska mogą każdego lipca podziwiać gwiazdy filmu, muzyki, teatru i literatury na żywo w swoim mieście. Jeżeli też jesteś singlem/singielką i mieszkasz w Gdańsku festiwal ten jest doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości, ale również poznania singli z innych miast Polski i niewinny flirt.

close

Zarejestruj się teraz, aby odkryć więcej singli.

Bezpłatny dostęp do wszystkich singli